BIOnly roots z Vikingiem!
2020-11-12

Z okazji 35 urodzin naszego Ambasadora marki BIOnly roots Mariusza Ratajskiego - ogłaszamy promocję: -35% na wszystkie produkty z linii BIOnly roots!

Mariusz! Składamy Ci najserdeczniejsze życzenia zdrowia, nieustających sił witalnych i kreatywnej energii jaka Cię wciąż rozpiera!  Bądź spełniony i szczęśliwy! To dla nas zaszczyt, że  reprezentujesz naszą markę BIOnly roots! Slava!

Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej okazji -35% na wszystkie produkty linii BIOnly roots do 22 listopada 2020 w naszym e-sklepie. Nie zwlekaj, wpisz przy zamówieniu kod rabatowy: VIKING35 i ciesz się kosmetykami BIOnly roots!

 

Skontaktuj się z nami
Rozumiem akceptuję

Administratorem Państwa danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony www.bionly.pl jest NoveltyUNIT, miejsce wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: ul. Mieczykowa 30, 35-604 Rzeszów, NIP: 8133052276, REGON: 180393391, adres poczty elektronicznej (e-mail): info@bionly.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia ogólnego w sprawie ochrony danych osobowych (RODO). Dane mogą być przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną w celu marketingu bezpośredniego – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne, w tym kierowanych w wyniku profilowania, o ile użytkownik wyraził stosowną zgodę. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom, które obsługują Administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą przetwarzane przez czas ważności zgody lub do czasu ustania celu dla jakiego zostały zebrane. Przysługuje Panu/i prawo żądania dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.