O Produktach

BIO OPAKOWANIA
BIO OPAKOWANIA

Proces produkcji BIOnly gwarantuje, że podczas produkcji, przetwarzania i napełniania opakowań kosmetyków nie ma możliwości przenikania jakichkolwiek niepożądanych substancji pochodzących z tych procesów, opakowań czy pojemników magazynowych. Opakowania BIOnly są biodegradowalne lub z przeznaczeniem do recyklingu.

NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH
NIE TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH

Oferowane przez nas produkty nie są testowane na zwierzętach, a surowce pochodzenia zwierzęcego stosowane do produkcji kosmetyków BIOnly są uzyskiwane tylko ze zwierząt żywych, bez ich szkody jak np. wosk pszczeli, miód, mleko.

SIŁA ROŚLIN I MINERAŁÓW
SIŁA ROŚLIN I MINERAŁÓW

Zioła i minerały znajdują zastosowanie w lecznictwie, kosmetologii, profilaktyce, zawierają bogactwo składników o kompleksowym działaniu. Od zamierzchłych czasów wykorzystywane m.in. w ajurwedzie, tradycyjnej medycynie chińskiej, medycynie antropozoficznej. Pradawna wiedza zielników, herbarzy przerodziła się w główną siłę BIOnly – połączenie ziół, znanych od pokoleń z najnowszą technologią. Moc składników roślinnych i mineralnych to siła kosmetyków BIOnly.

ONLY BIO
ONLY BIO

Stosujemy przejrzyste zasady doboru i wykorzystania składników w recepturach naszych kosmetyków, opracowanych na podstawie doświadczeń pokoleń i najnowszych osiągnięć naukowych. Dzięki zastosowanym technologiom i wykorzystaniu organicznych składników - kosmetyki BIOnly noszą miano kosmetyku naturalnego i organicznego, ponieważ wszystkie nasze kosmetyki zawierają 98,85-99,99% składników pochodzenia naturalnego i do 95% składników pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych.

BIOnly BEZ
BIOnly BEZ

BIOnly to kosmetyki BEZ parabenów, BEZ sztucznych tłuszczy, olejów i innych substancji zyskiwanych przy destylacji ropy naftowej - substancji ropopochodnych np. silikonów, parafiny; BEZ sztucznych detergentów SLS (Sodium Lauryl Sulfate) oraz SLES (Sodium Laureth Sulfate), BEZ fenoksyetanolu, BEZ pestycydów, BEZ soli aluminium, BEZ ftalanów, siarczanów, PEG, DEA, BEZ surowców modyfikowanych genetycznie GMO (roślinnych i zwierzęcych); BEZ formaldehydu, BEZ sztucznych barwników i sztucznych zapachów.

DLA KAŻDEGO
DLA KAŻDEGO

Nasze kosmetyki są zdrowe i bezpieczne dla całej rodziny, w tym alergików, dzieci i kobiet w ciąży, ponieważ są pozbawione wszelkich szkodliwych składników dla życia i zdrowia człowieka.

Skontaktuj się z nami
Rozumiem akceptuję

Administratorem Państwa danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony www.bionly.pl jest NoveltyUNIT, miejsce wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: ul. Mieczykowa 30, 35-604 Rzeszów, NIP: 8133052276, REGON: 180393391, adres poczty elektronicznej (e-mail): info@bionly.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia ogólnego w sprawie ochrony danych osobowych (RODO). Dane mogą być przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną w celu marketingu bezpośredniego – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne, w tym kierowanych w wyniku profilowania, o ile użytkownik wyraził stosowną zgodę. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom, które obsługują Administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą przetwarzane przez czas ważności zgody lub do czasu ustania celu dla jakiego zostały zebrane. Przysługuje Panu/i prawo żądania dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.