Loading...


Linia BIOnly wellness mango

Dlaczego wellness? Wellness to nic innego, jak stan dobrego samopoczucia, dobrostan. Projektując produkty z linii BIOnly wellness mieliśmy na uwadze nie tylko naturalny dobrostan Waszej skóry, ale i Waszych zmysłów.
O dobrostan skóry dba kompozycja maseł shea, kakaowego i awokado oraz bogactwo olei: ze słodkich migdałów, z nasion słonecznika, pestek winogron, babassu, kokosowego, arganowego i rycynowego. Tworzy ona na skórze warstwę ochronną, dogłębnie ją nawilża i regeneruje. Sprobuj naszych kosmetyków linii BIOnly wellness, a Twoja skóra, samopoczucie i zmysły będą Ci za to wdzięczne.

więcej
SKU: {{products[index].sku}}
Pojemność [ml]
Waga [g]
Ilość
Cena: {{ $n(products[index].price, 'currency') }}
{{ $n(products[index].old_price, 'currency') }}

Produkt niedostępny w tej konfiguracji

Brak produktu na magazynie

Obłędny zapach nmango uwiedzie Was zanim jeszcze nałożycie na ciało którykolwiek  z kosmetyków linii BIOnly wellness.

Dlaczego BIOnly wellness? Wellness to nic innego, jak stan dobrego samopoczucia, dobrostan. Projektując produkty z linii BIOnly wellness mieliśmy na uwadze nie tylko naturalny dobrostan Waszej skóry, ale i Waszych zmysłów.

O dobrostan skóry dba kompozycja maseł shea, miodu, kakaowego i awokado oraz bogactwo olei: ze słodkich migdałów, z nasion słonecznika, pestek winogron, ababassu, kokosowego, arganowego i rycynowego. Tworzy ona na skórze warstwę ochronną, dogłębnie ją nawilża i regeneruje.

Sprobuj naszych kosmetyków linii BIOnly wellness, a Twoja skóra, samopoczucie i zmysły będą Ci za to wdzięczne.

W skład kosmetyków linni BIOnly wellnes wchodzą:

Masło do ciała mango

Peeling do ciała mango

Olejek do ciała mango

Zapraszamy na zakupy!

Skontaktuj się z nami
Rozumiem akceptuję

Administratorem Państwa danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony www.bionly.pl jest NoveltyUNIT, miejsce wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: ul. Mieczykowa 30, 35-604 Rzeszów, NIP: 8133052276, REGON: 180393391, adres poczty elektronicznej (e-mail): info@bionly.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia ogólnego w sprawie ochrony danych osobowych (RODO). Dane mogą być przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną w celu marketingu bezpośredniego – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne, w tym kierowanych w wyniku profilowania, o ile użytkownik wyraził stosowną zgodę. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom, które obsługują Administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą przetwarzane przez czas ważności zgody lub do czasu ustania celu dla jakiego zostały zebrane. Przysługuje Panu/i prawo żądania dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.